Au Coeur Du Papillon Piscine Privee Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a szobákban | 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció | Úszómedence Kültéri úszómedence |
| Sporttevékenységek Kerékpározás | Spa és relaxáció Spa és wellnessközpont Teljes testmasszázs Fejmasszázs Hátmasszázs Jacuzzi | Helyszíni étkezés Bár/Társalgó |
| Gyerekbarát Kiságyak Gyerekmedence | Akadálymentesített hozzáférés | Reggeli Szobai reggeli |
Elérhetőséggel az olyan természeti látnivalókhoz, mint a hozzávetőlegesen 3 km-re található Le Jardin D'Eau, a 2 hálószobás Au Coeur Du Papillon Piscine Privee Villa Goyave úszómedencét is kínál. Az akár 5 fő befogadására alkalmas 1 fürdőszobás villa biztosít jakuzzit, valamint kerékpározást.
Az Eau Garden 3,1 km-re, míg a Distillerie Longueteau csaknem egy 10 perces autóútra van a Goyave városi nyaralótól.
A Goyave városi ingatlan egy külön WC-vel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. A vendégek kényelmét hajszárító és törölközők szolgálják.
Az Au Coeur Du Papillon Piscine Privee Villa az önellátáshoz magába foglal teljesen felszerelt konyhát, valamint kültéri étkezőhelyet. A konyhában továbbá kávé/tea készítőt, hűtőt és sütőt is kínálnak. Az ételek széles választékát kínáló Teddy's Burger körülbelül 1 km-re található.
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel25 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Parkoló
- 24 órás recepció
- VIP be-/kijelentkezés
- Háziállat nem engedélyezett
- Szobák/Létesítmények mozgáskorlátozottaknak
- Akadálymentesített hozzáférés
- 24 órás biztonsági szolgálat
- Árusító automata
- Füstérzékelők
- WC mozgáskorlátozottaknak
- Tűzoltó készülékek
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Szobai reggeli
- Bár/Társalgó
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napozóágyak
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Spa és wellnessközpont
- Jacuzzi
- Hátmasszázs
- Fejmasszázs
- Teljes testmasszázs
- Lábmasszázs
- Kerékpározás
Szolgáltatások
- Reptéri transzfer felár ellenében
- Autókölcsönző
- Idegenvezetés/Jegyiroda
- Üdvözlő ital
- Fax/fénymásolás
Szoba felszereltsége
- Ingyenes Wi-Fi a szobákban
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Vasaló eszközök
- Kiságyak
- Táblajátékok
- Gyerekmedence
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető az Au Coeur Du Papillon Piscine Privee Villa kínálatából?
Igen, az Au Coeur Du Papillon Piscine Privee Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Milyen szolgáltatásokat nyújt az Au Coeur Du Papillon Piscine Privee Villa?
Az Au Coeur Du Papillon Piscine Privee Villa 24 órás recepciót kínál vendégeinek. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a nyaraló?
A nyaraló kapacitása 5 főig terjed. - ❓
Az ingatlan konyhával berendezett?
Az ingatlan felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az Au Coeur Du Papillon Piscine Privee Villa vendégei vagyunk?
Goyave nevezetességei közé tartozik a Plantation Grand Cafe és az Eau Garden, amelyek 5 km-re, illetve 3 km-re találhatók az Au Coeur Du Papillon Piscine Privee Villa területétől. Ezenkívül a Distillerie Longueteau (4 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Az Au Coeur Du Papillon Piscine Privee Villa biztosít wellness-szolgáltatásokat?
Az Au Coeur Du Papillon Piscine Privee Villa villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a jakuzziban pihenhetnek.